Worki foliowe

Nasze worki znajdują zastosowanie we wszystkich branżach, szczególnie w branży motoryzacyjnej, spożywczej, odzieżowej i kosmetycznej. Posiadamy bardzo dużą bazę klientów w kraju jak i za granicą. Na lata doświadczeń oraz współpracy z klientami wpłynęła wysoka jakość naszych produktów, dzięki którym procesy produkcyjne przebiegają bezawaryjnie.

Zalety naszych produktów:

  • Produkujemy worki o bardzo małych wymiarach (idealne do różnego rodzaju elementów w przemyśle motoryzacyjnym). Jako nieliczni możemy wykonać dla Państwa worek w każdym rozmiarze.
  • Bazujemy na starannie wyselekcjonowanych surowcach co przekłada się na jakość naszych produktów. Nasze worki są trwałe i bardzo wytrzymałe. Idealnie nadają się również do równomiernego farbowania w masie.
  • Dzięki idealnie dopasowanym komponentom w produkcji worków, produkty nasze nie elektryzują się i nie sklejają się. Pozwala to uniknąć przestojów w procesie produkcyjnym firmom, które stosują nasze wyroby.

Worki foliowe to obecnie jedna z najbardziej rozwijających się gałęzi naszego asortymentu.

Proponujemy Państwu szeroki wybór worków foliowych, dostępnych w wielu formatach, o różnej grubości folii (worki z folii LDPE oraz HDPE, PET/PE, PA/PE, opcje transparentne oraz barwione w masie). Wykonujemy worki z nadrukami firmowymi (branża odzieżowa) oraz worki z zamknięciem typu ZIP. Produkujemy również worki z folii barierowej z atestem spożywczym, zarówno gładkie jak i moletowane.

Umów się z jednym z naszych specjalistów na testy w celu doboru najlepszego produktu dla usprawnienia swojej produkcji.

 

worek3  worek4  worek5  worek6 

 

worek2   

Worki moletowane.

 worek1